ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL30°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Ekim 2013 Perşembe 12:38

Kozan’da bir evdeki patlama ile ilgili inceleme sürüyor

Kozanda bir evdeki patlama ile ilgili inceleme sürüyor


Adana Kozan’da bir evde dün gece meydana gelen patlama ile ilgili inceleme sürüyor. Polis ekipleri ev yanı sıra çevrede bulunan güvenlik kameralarını da inceledi. Evin ardiye bölümünde bir düzenek bulunduğu ileri sürüldü.

Kozan Tufanpaşa Mahallesi Işıl Sokak'taki Remzi Altıntaş’ın (68) evinde saat 22.40 sıralarında büyük bir patlama meydana geldi. Olay yerine çok sayıda polis sevk edildi, 112 ambulans ve sağlık ekipleri de olay yerine gönderildi. Kozan’ın birçok noktasından duyulan patlama sonrası Remzi Altıntaş ve ismi öğrenilemeyen kızının evde olduğu öğrenildi.

Polis ekipleri çevrede ve evde incelemeler yaparken, çevrede bulunan güvenlik kameralarını da inceledi. Evin ardiye bölümünde bir düzenek bulunduğu öne sürüldü. Adana Emniyet Müdürlüğü Bomba İmha ve İnceleme Şube Müdürlüğü'nden ekip çağırılarak, evde geniş çaplı çalışma yapıldı.

Ev sahibinin komşuları büyük bir patlama duyduklarını belirterek, "Camlar kırıldı, evden dumanlar yükseldi. Zaten hemen ardından da polisler geldi." dedi.
Ölen ya da yaralananın olmadığı patlama ile ilgili inceleme devam ediyor.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER