SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Ekim 2014 Cumartesi 09:16

FSM Köprüsü'nde çalışma başladı

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/koprude-calisma-basladi-1477689-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/koprude-calisma-basladi-1477689-622x360.jpg
Köprüde çalışma başladı

FSM'de "kedi yollu” tabir edilen iskelelerin yapımına başlandı.


“Köprülerinin Büyük Onarım ve Yapısal Takviyesi" çalışmaları kapsamında Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ndeki (FSM) "kedi yollu” tabir edilen iskelelerin yapımına başlandı.

“Köprülerinin Büyük Onarım ve Yapısal Takviyesi" çalışmaları için yapılan “kedi yolu” tabir edilen iskeleler ekipler tarafından 22. 00 sıralarında köprünün halatlarına asılmaya başlandı.

FSM köprüsünde başlayan “kedi yolu” çalışması nedeniyle bir şerit trafiğe kapandı. Bir şeridin trafiğe kapanmasıyla birlikte köprü trafiğinde Anadolu yakasından Avrupa yakasını uzun kuyruklar oluştu. Kamyon ve Tır’ların da trafiğe çıkmasıyla köprü trafiğinde araç yığılmaları meydana geldi.

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Başbakan'dan 3 kritik istek!

SONRAKİ HABER

İşte çipli kimliklere ödenecek para

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.