ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ekim 2012 Pazartesi 23:10

Köpeğe çarpmak istemedi, kendi canından oldu

Gaziantep’te bir sürücü anayolda önüne çıkan köpeğe çarpmamak için yönünü değiştirmek isterken direksiyon hâkimiyetini kaybederek karşı şeride geçti.


Gaziantep’te bir sürücü anayolda önüne çıkan köpeğe çarpmamak için yönünü değiştirmek isterken direksiyon hâkimiyetini kaybederek karşı şeride geçti. İkiye ayrılan aracın içinden çıkan sürücü hayatını kaybetti, 3 kişi de yaralandı.

Organize Sanayi Bölgesi istikametinden Gaziantep şehir merkezine yönüne doğru seyir halinde ilerleyen 27 F 1657 plakalı aracın sürücüsü Davut Bayram’ın önüne köpek çıktı. Köpeğe çarpmamak için direksiyonu kıran sürücü, hakimiyetini kaybederek, karşı şeride geçti. Karşı yönden gelen 27 J 4936 plakalı araçla çarpışan sürücü olay yerinde hayatını kaybetti. Araç çarpmanın etkisiyle ikiye ayrılırken, diğer aracın sürücüsü Zerrin Aytekin ile zincirleme olarak kazadan etkilenen bir başka aracın sürücüsü Halil Öztözel kaza sonucu yaralandı. Yaralılar, olay yerine gelen ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Yol da bir süre trafiğe kapatıldı. Kazadan sonra, aracın çarptığı köpeğin cesedinin refüje savrulduğu görüldü.

Kazayla ilgili soruşturma sürüyor.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER