ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ağustos 2013 Perşembe 15:25

Konyaaltı Belediyesi, 79 çocuğu sünnet ettirdi

Konyaaltı Belediyesi, 79 çocuğu sünnet ettirdi


Antalya Konyaaltı Belediyesi’nin düzenlediği geleneksel sünnet şöleninde 79 çocuk sünnet ettirildi.

Konyaaltı Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Sünnet Şöleni, yaşları 5 ile 12 arası değişen 79 çocuğun sünnet edilmesiyle son buldu. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in kirveliğini yaptığı sünnet çocukları, Medstar Hastanesi’nde ücretsiz olarak yapılan sünnetle erkekliğe de ilk adımı atmış oldu.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kendileri için düzenlen eğlence programında çeşitli animasyon gösterileri ve yarışmalarla gönüllerince eğlenen sünnet çocuklarını, programın son gününde de yalnız bırakmadı. Başkan Böcek, hastanede uzman doktorların gözetiminde yapılan sünnet işlemi sırasında aileleriyle birlikte çocukların ellerinden tutarak onlara destek oldu.

Ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacak olan bugünün gençlerine Konyaaltı Belediyesi olarak her zaman destek olduklarını ifade eden Başkan Böcek, "Erkekliğe ilk adım olarak kabul edilen bu özel günde sünnet çocukları ve ailelerinin yanında olmaktan mutluluk duyuyorum. Bugüne kadar yüzlerce çocuğumuzu sünnet ettirdik. Benim oğlumun da sünnet olduğu Medstar Hastanesi’nde 79 çocuğumuz uzman doktorlar tarafından, hijyenik bir ortamda sünnet olacak. Hastane yönetimi, doktor ve hemşirelerine yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ederim." diye konuştu.

Kirvelik görevini üstlenen Başkan Böcek, çocuklara birer de kol saati hediye etti. Sünnet çocuklarının aileleriyle ise Başkan Böcek’e kendilerine verdiği bu destekten ötürü teşekkür etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER