ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Eylül 2014 Pazartesi 15:12

Kontrolden çıkan otomobil genci böyle ezdi

Kontrolden çıkan otomobil genci böyle ezdi

Üsküdar’da kontrolden çıkan otomobilin çarptığı 19 yaşındaki bir genci böyle ezdi.


Üsküdar’da kontrolden çıkan otomobilin çarptığı 19 yaşındaki bir genci böyle ezdi. Gence kaldırıldığı hastanede 3 ay boyunca tarihi geçen mamalar yedirildiği iddia edildi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER

SON KULLANILMA TARİHİ GEÇMİŞ MAMALAR VERİLDİ

Kaza, 25 Mayıs tarihinde Üsküdar Nuhkuyusu Caddesi Burhan Felek Spor Kompleksi önünde meydana geldi. Güvenlik kamerasına saniye saniye yansıyan kazada 19 yaşındaki Mustafa Dimek, otoparkın önünde kaldırımda arkadaşını beklerken kontrolden çıkan bir otomobilin altında kaldı. Olay yerine gelen ticari bir taksiyle devlet hastanesine kaldırılan Dimek, tedavi altına alındı. Kazanın ardından gencin dayısı Erdem Ayyıldız, yeğenine hastanenin yoğun bakım ünitesinde son kullanma tarihi geçen mama verildiğini iddia etti.

'YEĞENİNİZ ÖLMEDEN BU ŞAHIS TUTUKLANAMAZ'

Yeğeninin 3 ay boyunca devlet hastanesinde tedavi gördüğünü anlatan Ayyıldız, “Orada bozuk mamaları yedirdikleri için özel bir hastaneye götürdük. 7 veya 8 Ağustos tarihinde yeğenimin vücudunda kızarıklıklar başlıyor, ablam hemşireye nedeni soruyor. ’Çocuk aşırı ishal ve vücudu kızarıyor bu sorun nedir’ diyor. Hemşire ‘Siz bizim verdiğimiz mamanın dışında bir şey mi veriyorsunuz?’ diye sormuş. Ablam da ‘Sizin verdiğiniz mamayı yediriyoruz’ cevabını vermiş. Hemşire, mamanın tarihine bakıyor, bunun tarihi 3 ay geçmiş diyor. Ondan sonra bir telaş başladı, bu süreçte 184’e şikayet ettim. Bir ilgisizliktir gidiyor. Bu olayın ardından 8 Ağustos’ta yine bozuk mama yedirildi, 12 Ağustos’ta da yani üç kere bu olay yaşandı. Şikayetçi oldum. İdari soruşturma başlatıldı. Yeğenimi 21 Ağustos’ta özel bir hastaneye kaldırdık. Yeğenim şuuru kapalı bir şekilde yatıyor" dedi.

Yeğenine çarpan sürücüye de seslenen Erdem Ayyıldız, “Kazayı yapan kişiyi Allah’a havale ediyoruz. Ne bir ’geçmiş olsun’ dedi ne de bir geldi. Türkiye’de adalet olmadığı için savcıya dahi müracaat ettik, savcı ’Yeğeniniz ölmeden bu şahıs tutuklanamaz’ dedi" şeklinde konuştu.

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER