ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Haziran 2013 Cuma 13:59

Kızıltepe'de karne heyecanı


Mardin'in Kızıltepe ilçesinde öğrenciler karne heyecanı yaşadı. İlçe protokolünün katıldığı karne dağıtım töreni İnkılap İlkokulu'nda yapıldı. Öğrencilere törenle karneleri verildi.

    2012-2013 eğitim öğretim yılı sonu karne dağıtımı için törene Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Bahçıvancı, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ramazan Uygur, Özel İdare Müdürü Mesut Özmen, Mal Müdürü Cevahir Avşar, Gıda Tarım ve Hayvancılık Kızıltepe İlçe Müdürü Nevaf Kalkan, Milli Eğitim Şube Müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

    64 bin 889 öğrenciye karne vermenin heyecanını yaşadıklarını ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahçıvancı, 205 idareci, 2 bin 295 kadrolu 190 ücretli öğretmen ile 236 okulda eğitim ve öğretim yılını bitirdiklerini söyledi.

    Öğrenci ve velilerine yönelik konuşma yapan Bahçıvancı: "Bu tatil sürecinin eksik yönlerinizin değerlendirilmesini yapmak için çok önemli bir fırsat olduğunu unutmayınız. Yaz tatilini verimli ve güzel geçirmek için ailenizle beraber mutlaka bir programı hazırlamanız gerekir. Bu programda dinlenmeye eğlenmeye ağırlık vereceğiniz gibi kendinizi eksik bulduğunuz konuların tekrarı içinde zaman ayırınız.“ ifadelerini kullandı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER