ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Eylül 2014 Cumartesi 10:13

Kırmızı ışık ihlalinin acı sonucu

Kırmızı ışık ihlalinin acı sonucu

Bursa’da meydana gelen trafik kazasında biri ağır dört kişi yaralandı.


İsa Topçu (30) yönetiminde ki 06 PUY 98 plakalı kamyonet, Bodır Sadıkov’un kullandığı 16 BMG 17 plakalı kamyonla kırmızı ışıkta çarpıştı.

Kestel Girişi Kurtuluş Kavşağı trafik lambalarında meydana gelen kazada İsa Topçu ağır bir şekilde yaralanırken, Topçu’nun yanında bulunan Sedat Çiçek ile diğer sürücü Bodır Sadıkov ve yanında ki Celal Çuvaş da çeşitli yerlerinden yaralandı.

Kaza sonrasında iki araçta hurdaya döndü. Direğe çarpan 06 PUY 98 plakalı araçta sıkışan İsa Topçu uzun süren çalışmaların ardından araçtan çıkarılabildi. Sıkıştığı yerden itfaiye ekipleri ve 112 sağlık ekipleri tarafından çıkarılan sürücü İsa Topçu ve beraberindekiler hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Topçu’nun ayaklarında kırıklar olduğu belirtilirken, diğer yaralıların durumunun iyi olduğu kaydedildi.

Görgü tanığı Musa Denden kazayı şöyle anlattı: “Küçük kamyonet önündeki büyük kamyona çarptı. Dört tane yaralı var, ikisi öndeki, ikisi arkadaki kamyonette. Büyük kamyon kırmızı ışıkta geçti, bu da ana yoldan geliyordu, duramayıp ona vurdu. Yaralılardan birinin ayaklarında kırıklar vardı, durumu ağırdı. Diğerleri iyiydi.”KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER