ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Aralık 2012 Pazartesi 18:00

Kılıçdaroğlu'nun yaş gününü kutlandı


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP liderinin 64. yaş gününü kutladı.
    
CHP İl Başkanlığı'nı ziyaret eden Selvi Kılıçdaroğlu, partililer tarafından eşi için hazırlanan doğum günü pastasını kesti. Eşinin doğum gününü kutlayan Kılıçdaroğlu, ''Hayat arkadaşıma sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum'' dedi.
    
CHP Kırklareli Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Seyhan Delioğlu, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na ulaştırılması amacıyla paketledikleri doğum günü pastasını eşi Selvi Kılıçdaroğlu'na verdi.
    
Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler daha sonra CHP Kırklareli Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Karakaş Mahallesi Cumhuriyet Caddesi'nde düzenlenen kermesin açılışını yaptı.
    
Kermesi gezen Kılıçdaroğlu, vatandaşlarla bir süre sohbet etti.
    
     Belediye Başkanlığı ziyareti
    

Kılıçdaroğlu, açılışın ardından Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan'ı ziyaret etti.
    
Selvi Kılıçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin çalışan, düşünen ve yetiştiren kadınlara ihtiyacı olduğunu söyledi.
    
''Kadınlarımıza öyle kota koymasınlar'' diyen Kılıçdaroğlu, ''Gerçekten çalışan, düşünen, yetiştiren kadınlara daha çok ihtiyaç var. Partiye muhakkak güç katmaya devam edecekler. Siyasi partilere katılım İç Anadolu'da, Doğu Anadolu'da, Güneydoğu Anadolu'da çok az'' şeklinde konuştu.
    

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER