ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Nisan 2017 Pazartesi 12:48

Kılıçdaroğlu, TV kanallarının temsilcileriyle buluştu

Kılıçdaroğlu, TV kanallarının temsilcileriyle buluştu

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Medya dünyasıyla güzel bir toplantı gerçekleştirdik. Onlar soru sordular. Ben de soruları büyük bir samimiyetle yanıtlamaya çalıştım. Konu ağırlıklı olarak referandumdu"


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, bazı televizyon kanallarının haber yöneticileriyle yaptığı görüşme sona erdi.

Televizyon kanallarının genel yayın yönetmenleri, haber koordinatörleri ve haber müdürleriyle Beşiktaş'taki bir otelde bir araya gelen Kılıçdaroğlu, "basına kapalı" gerçekleşen toplantı çıkışında gazetecilere kısa bir açıklamada bulundu.

Kılıçdaroğlu, "Medya dünyasıyla güzel bir toplantı gerçekleştirdik. Onlar soru sordular. Ben de soruları büyük bir samimiyetle yanıtlamaya çalıştım. Konu ağırlıklı olarak referandumdu. Hepinize teşekkür ederim." dedi.

Kısa açıklamanın ardından Kılıçdaroğlu ile kendisine eşlik eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, İstanbul Milletvekilleri Erdoğan Toprak ve Sezgin Tanrıkulu, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar otelden ayrıldı.

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER