ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Ocak 2014 Cumartesi 21:33

Kılıçdaroğlu, Oğuzeli’nde AK Parti ve MHP’lileri de ziyaret etti


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinde partisinin seçim bürosunun açılışını yaptı. Kılıçdaroğlu, AK Parti İlçe Başkanlığı ve MHP Seçim Koordinasyon Merkezi’ni de ziyaret etti.

    Kılıçdaroğlu, Gaziantep temasları kapsamında Oğuzeli ilçesine geçti. Burada partisinin ilçe seçim bürosunu açan Kılıçdaroğlu, vatandaşlarla da sohbet etti. Suriyeli Türkmen bir vatandaşla da ilçe seçim bürosunda bir araya gelen Kılıçdaroğlu, ne iş yaptığını sordu. Türkmen vatandaş da Kılıçdaroğlu’yla gurur duyduğunu dile getirdi ve ‘Baş tacısınız’ ifadelerini kullandı.

    Türkmen vatandaş gittikten sonra da Kılıçdaroğlu’nun ‘Şimdi Recep buna kızacak, Suriyeliler de gitti başkana diye’ şeklindeki sözleri gülüşmelere neden oldu. Suriyelilerin kardeşleri olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu, “Onlar burada kalıyorlar, eyvallah. Ama Suriye'de kan akmasını istemiyoruz. Herkes huzur içinde yaşasın istiyoruz." açıklamasını yaptı.

    Esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren Kılıçdaroğlu, AK Parti İlçe Başkanlığı ve MHP Seçim Koordinasyon Merkezi’ndeki vatandaşlarla da sohbet etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER