ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ocak 2013 Perşembe 11:36

Kılıçdaroğlu, Kırca'ya saygı duydu (!)

Kılıçdaroğlu, Kırcaya saygı duydu (!)

Levent Kırca, Kemal Kılıçdaroğlu'na adeta küfretti. Kılıçdaroğlu ise bu küfrü duymazdan gelmekle kalmadı, bir de küfrü eden Kırca'ya 'saygı' duydu!


Kılıçdaroğlu, sanatçı Levent Kırca'nın bir etkinliği terketmesinin ardından kendisine yönelttiği sert eleştirileri değerlendirdi.

Bostancı Gösteri Merkezi'nde düzenlenen organizasyonda, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yüzünden konuşma sırasının değiştirildiğini ileri süren Levent Kırca, "Bu geceye geliyorsan, bekleyeceksin. İşi varmış diye gidiyormuş. Benim de işim var, belki bir karı buldum gidip onu düzeceğim" şeklinde konuşunca salonda gergin anlar yaşanmıştı.

CNN Türk'te Enver Aysever'in sunduğu Aykırı Sorular programına katılan Kılıçdaroğlu, kendisi hariç tüm CHP'lilerden ve kadınlardan özür dileyen Kırca için "Ben her zaman sanata ve sanatçıya saygı duyarım. Kendisine de saygı duyuyorum" dedi.

CHP'NİN KADIN CUMHURBAŞKANI ADAYI TARHAN MI?

Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimleri yaklaşırken kendilerinin kaç aday çıkaracağın ilişkin soruyu "iki aday düşünüyoruz. Biri kadın olabilir" diedi. Kılıçdaroğlu, yaptığı tarifle "Emine Ülker Tarhan mı aday olacak" sorusunu akıllara getirdi.
 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER