ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Nisan 2013 Çarşamba 21:27

Kılıç ile çilek satan seyyar satıcı arasında ilginç diyaloglar


Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, 2013 Akdeniz Oyunları'nın yapılacağı tesislerini incelemek için geldiği Mersin'deki esnaf ziyareti sırasında çilek satan seyyar satıcı arasında ilginç diyaloglar yaşandı. İkram edilen çileğin hormonlu olmadığından emin olduktan sonra tadına bakan Kılıç, esnafın uyanık olduğunu belirtip, "İyisini tezgahta bırakmış bize bunlardan ikram ediyor" demesi kahkaya neden oldu.

Akdeniz Oyunları'na hazırlık kapsamında inşaat çalışmaları süren stadyum ile Mersin Üniversitesi Çiftlikköy yerleşkesindeki Olimpik Köyü gezen Bakan Kılıç, daha sonra 7 bin 500 kişi kapasiteli Servet Tazegül Spor Salonu'nda incelemede bulundu. Bakan Kılıç daha sonra Erdemli ilçesine giderek atış poligonundaki çalışmalar hakkında bilgi aldı. İncelemelerin ardından Kılıç Erdemli İlçe Merkezinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Bu ziyaret sırasında Bakan Kılıç ile çilek satan seyyar satıcı arasında ilginç diyaloglar yaşandı. İkram edilen çileğin hormonlu olmadığından emin olduktan sonra tadına bakan Kılıç, daha sonra tezgahtaki çileğe yöneldi. Buradan çilek yiyen Kılıç'ın, "Esnafın uyanık olduğunu belirtip "İyisini tezgahta bırakmış bize bunlardan ikram ediyor" diyerek şaka yapması gülüşmelere neden oldu. İkram edilen muzun tadına bakmadan önce koklayan Kılıç, "Muz da, çilek de iyiymiş. Her gelidğimizde sizi surada bulalım." diyerek espirisini sürdürdü.

Bakan Kılıç, esnaf ziyaretinin ardından AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Kamil Yeşilyurt'un geçtiğimiz günlerde vefat eden kayın biraderi Ahmet Kerim Paksoy'un ailesine taziye ziyaretinde bulundu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER