ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Nisan 2013 Pazartesi 17:23

Kılıç, ailesiyle birlikte partilileri ziyaret etti

Kılıç, ailesiyle birlikte partilileri ziyaret etti


 AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, partisinin Atakum İlçe Başkanlığı Kadın Kolları ile ilçe teşkilat binasında bir toplantı gerçekleştirdi.

    Toplantıya Milletvekili Çağatay Kılıç, eşi Eda Kılıç, babası Dr. Sinan Kılıç, çocukları Ece Nil Kılıç ve Ela Kılıç ile birlikte katıldı. AK Parti Atakum İlçe Başkanı Hüseyin Dereli, AK Parti Atakum İlçe Kadın Kolları Başkanı Güngör Bostancı, AK Parti il yönetim kurulu üyesi Yılmaz Açan ve Atakum Kadın Kolları yönetim ve üyeleri ile yapılan toplantı sohbet havasında gerçekleşti.

    Milletvekili Çağatay Kılıç, kendisinin siyaset hayatında kadınlara ve gençlere çok önem verdiğini belirterek, "Eşim, çocuklarım ve babam ile birlikte Atakum ilçe teşkilatı kadın kollarını ziyaret ettik. Atakum İlçe Kadın Kollarına gerçekleştirdiği çalışmalar için teşekkür ediyorum." dedi.

    Kadın kollarının siyasette önemli bir yere sahip olduğunu belirten Milletvekili Çağatay Kılıç, "Kadınların belirli noktaya gelmesi aktif görev yapmaları ile mümkündür. Hükümetimiz kadına ve kadın haklarına büyük önem veriyor. Bu anlamda çok önemli çalışmaları hükümetimiz gerçekleştirmiştir." diye konuştu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER