ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Kasım 2013 Pazartesi 07:48

Kenya’da yaralanan işadamı Konya’ya getirildi


Kenya’nın başkenti Nairobi’de, evine giren hırsız tarafından vurularak ağır yaralanan Konyalı işadamı Emre Soyuğurlu (25), Sağlık Bakanlığı’nın tahsis ettiği ambulans uçakla Konya’ya getirildi.

Konya Havalimanı’na saat 05.30 sıralarında inen uçaktan ambulansla Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi’ne getirilen Soyuğurlu, tedavisine devam edilmek üzere reanimasyon ünitesine alındı.

"KENYA’DAKİ HIRİSTİYANLAR DA EMRE İÇİN DUA EDİYOR"

Meram Tıp Fakültesi acil servisi önüne gelen Soyuğurlu’nun yakınları herkesten dua beklediklerini dile getirdi. Amca Tahir Soyuğurlu, Emre için ümitli olduklarını ifade ederek Allah’ın lütfu ve dualarla Emre’nin hala hayatta olduğunu söyledi. Amca Soyuğurlu, “Emre için hala ümitliyiz. Allahın lütfuyla, yapılan dualarla ve devletimizin gücüyle Emremiz hala hayatta. Emre yaşam mücadelesi veriyor. Doktorların söylediğine göre Emre direniyor. Bununla ilgili Kenya’dan aldığım dikkatimi çeken bir haber var. Oradaki arkadaşımız, oradaki Hıristiyanların da Emre için dua ettiğini söylediler. Bununla ilgili herkese teşekkür ediyoruz. Emremiz için dualarınızı bekliyoruz. Emre için çok ümitliyiz, çok mutluyuz, biz Emre ile yeniden doğduk. Sağlık durumu şu anda kritikliğini koruyor, ümitliyiz, ümidimizi kaybetmedik” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER