ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Nisan 2013 Perşembe 21:16

Kenan Malatyalı, Çorum TSO Başkanlığı'na aday

Kenan Malatyalı, Çorum TSO Başkanlığına aday


Türk Standartları Enstitüsü (TSE) eski Başkanı Kenan Malatyalı, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Başkanlığı'na adaylığını açıkladı.

Anitta Otel'de basın toplantısı düzenleyen Malatyalı, ÇTSO başkanlığına hizmet için talip olduğunu dile getirdi. Mayıs ayında yapılacak olan ÇTSO seçimler için TSE başkanlığı yaptığı dönemde büyük kazanımlar elde ettiğini ve bu kazanımlar ile Çorum için çalışacağını kaydetti. 4 yıl önceki seçimlerde üyelerin Ankara'daki işlerinden dolayı kendisini seçmediğini belirten Kenan Malatyalı ''Ankara'da ifa ettiğim görevlerim sırasında da hep Çorum için çalıştım, şehrimizin küresel ölçekte, makro boyutlarda nasıl ele alınabileceğini, dönüşüm ve gelişimi nasıl hızlandırabileceğimizi, dünyanın hızlı ve rekabetçi koşullarında Çorum' nasıl bir rol biçebileceğimizi ülkemizin ve dünyanın önde gelen kişi ve kurumlarıyla irdeledim, araştırdım, çalıştım. Ne var ki, üyelerimize bu çalışmalarımı ve hazırlamakta olduğum projeleri yeterince iyi anlatamadım. Beni Ankara’da önemli görevlere yollayarak donanım sahibi olmamı sağlayan Çorum'a hizmet etmek tek hedefimdir.'' dedi.

Göreve talip olma nedeninin 'Büyük Çorum' olduğunu belirten Malatyalı sahip olduğu her şeyi Çorum'a borçlu olduğunu ifade etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER