ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Eylül 2013 Salı 23:20

Keçiborlu Belediyesi Otobüs Terminali hizmete açıldı

Keçiborlu Belediyesi Otobüs Terminali hizmete açıldı


Afyonkarahisar- Ankara karayolunun Keçiborlu mevkiinde uzun bir süredir atıl vaziyette duran Keçiborlu Belediye'sine ait otobüs terminali hizmete açıldı.

Keçiborlu Belediyesi’ne ait olan ve uzun süredir atıl vaziyette bekleyen otobüs terminali Keçiborlu Belediyesi’nin girişimleriyle hizmete açıldı. İlçenin büyük bir ihtiyacını gidermenin sevincini yaşadıklarını belirten Keçiborlu Belediye Başkanı Turgut Soykan, "Özellikle kış aylarında yağışlı soğuk günlerde orada bina olmasına rağmen yolcularımız orada hep kapı önünde bekliyorlardı. ilçemizdeki Meslek Yüksek Okulu (MYO)’ nun bin 700 öğrencisi, yine yolculuk için bekleyen vatandaşlarımız da tatil aylarında ve bayramlarda mağdur oluyorlardı. Tabi ki bundan büyük üzüntü duyuyorduk.Fakat artık ilçe halkına yaraşır Keçiborlu’ya yaraşır bu terminal binasını hizmete açmış olmanın sevincini yaşıyoruz." dedi.

Buradan belediye olarak kar amacı gütmediklerini dile getiren Soykan, sözlerini şöyle noktaladı: "Terminal binamızı bu hale getirinceye kadar belediye olarak 200 bin TL para harcadık. Ama bizim bunda bir kar amacımız yoktu. Buradaki kar amacı, sadece bu hizmetin ilçemize sunulmasıydı.Ve bunu da gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Ben bu hizmetin ilçemize, Keçiborlu’ya hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah güzel günlerde ilçe halkımız bunu kullanır. Yapanlara, çalışanlara, emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum."

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER