ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Mart 2013 Pazartesi 11:09

Kayseri’de Kutsi rüzgarı esti

Kayseride Kutsi rüzgarı esti


Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Merkezi açılış etkinlikleri, sevilen sanatçı Kutsi'nin verdiği muhteşem bir konserle devam etti.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi yanında yapılan, bin 300 kişi kapasiteli Kültür Sanat Merkezi açılış etkinlikleri, Kayseri'de kültür sanat rüzgarı estirdi. Sevilen sanatçı Kutsi, verdiği konserle Kayserililere unutulmaz bir akşam yaşattı. Konsere Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ve eşi Neşe Özhaseki'nin yanı sıra Büyükşehir Belediyesi'nden bürokratlar, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Konserde Kutsi, seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla kendisini dinlemeye gelenleri coşturdu.

Konser sonunda Kutsi'ye çiçek veren Başkan Özhaseki, sanatçıya teşekkür ederek, "Bu salonumuzu yeni yaptık. Bugün 3. günümüz. Gelecek hafta da etkinlikler devam edecek. İlk etkinlik Musa Eroğlu'nun vereceği halk müziği konseri olacak. Daha sonra tasavvuf musikisi konserine Ahmet Özhan katılacak. Pazar günü ise Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Kayseri'de olacak. İnşallah bu programlarımızda da Kültür Sanat Merkezi'miz böyle dolar. Coşkulu saatler geçiririz. Sizleri önümüzdeki hafta etkinliklerimize de bekliyoruz" dedi.

Kutsi ise Kayseri'de bulunmaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek gördüğü ilgiden çok memnun kaldığını söyledi. Kutsi, Başkan Özhaseki'ye de açılış etkinliklerine kendisini davet ettiği için teşekkür etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER