ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Aralık 2012 Çarşamba 15:07

Kaymakam, öğrencilere hediye verdi

Kaymakam, öğrencilere hediye verdi


Şırnak’ın Uludere ilçesi Kaymakamı Cemil Öztürk, köy okullarını ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Kaymakam Cemil Öztürk, beraberin de İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kara, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat İnan, Vakıf Müdürü Orhan Altürk ile birlikte Taşdelen, Ortasu ve Gülyazı köylerini ziyaret etti. Ziyaretin büyük bölümünü okullara ayıran Kaymakam Öztürk, anasınıfı öğrencileriyle bir araya gelerek onlarla aynı ortamı paylaştı. Minik öğrencilerle birebir ilgilenen Kaymakam, onlara çeşitli hediyeler verdi.

Gezdiği okulların sorunlarıyla yakından ilgilenen Kaymakam Cemil Öztürk, tüm okulların mevcut sorunlarının kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulacağını dile getirdi. Öğretmen ve öğrencilerin istek ve taleplerini yerinde tespit eden Kaymakam Öztürk, okullarda eğitim-öğretim, sportif ve sanatsal etkinliklerin okul, aile, çevre koşulları ve iş birliğinde yürütüleceğini vurguladı. Bu amaçla her türlü imkanlarını seferber edeceğini vurgulayan Öztürk, öğretmen ve öğrencilerin ihtiyaç duyduğu tüm malzemelerin kendilerine ulaştırılacağını söyledi.

Ziyaretin de köylüleri de unutmayan Kaymakam Cemil Öztürk, onlarla da bir araya gelerek köy sorunları ve çözümleri konusunda çalışmaları hızlandırma talimatı verdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER