ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Şubat 2013 Salı 18:45

Kaybolan çocuklarından 4 yıldır haber alamıyorlar


Muş'un Bulanık ilçesinde kaybolan 11 yaşındaki çocuklarından 4 yıldır haber alamayan aile, çocuklarının bulunacağı günü bekliyor.
    
Bulanık ilçesinde yaşayan ve 29 Mayıs 2009'da Bahçelievler Mahallesi'nde arkadaşlarıyla gezintiye çıktıktan sonra kaybolan Nurullah Daşkın'ın ailesi, 4 yıldır çocuklarının yolunu gözlüyor.
    
Jandarma ve polis ekiplerince süren arama çalışmalarına rağmen halen bulunamadığını belirten baba Mehmet Daşkın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çocuğunun bulunması için çalmadık kapı bırakmadıklarını söyledi.
    
''ABD'li Sarai Sierra'nın bulunması konusunda gösterilen ilginin, çocuğum için de gösterilmesini istiyorum'' diyen Baba Daşkın, kapsamlı bir çalışma yapılması durumunda çocuğunun kısa sürede bulunacağını savundu.
    
Anne Kibar Daşkın ise çocuğunun bulunacağı günü heyecanla beklediğini vurgulayarak, ''Günlerim ağlamakla geçiyor. Aradan 4 yıl geçti ve umudumuzu yitirdik. Yetkililerden yardım istiyorum. Çocuğumun kaçırıldığını düşünüyorum'' dedi.
    
Her gece oğlu Nurullah'ın elbiselerini öptükten sonra uyuduğunu bildiren Daşkın, çocuğunun bir an önce bulmasını istedi.
    

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER