ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Şubat 2014 Pazartesi 16:11

Kayaşehir STK'ları, Başkan Uysal'la bir araya geldi


Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Kayaşehir sivil toplum kuruluşu temsilcileri, site yöneticileri, blok temsilcileri ile bir araya geldi.

Kayaşehir Ticaret Lisesi Spor Salonu'nda gerçekleşen toplantıya Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın yanısıra Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ayhan Özgürel, Başkan Yardımcıları Yasin Kartoğlu, Murat Şahin, Nurettin Ertemel ve Haluk Dikbaş, Külltür ve Sosyal İşler Müdürü Basri Akdemir, Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Lütfü Tama katıldı.

Kayaşehirlilerle bir arada olmaktan memnuniyet duyduğunu söyleyen Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, "Kayaşehir bölgesi 2009 yılında tarlayken, şimdi 17 bin konutu ve 60 bine yakın nüfusu barındıran bir bölge. Kayaşehir Anadolu'nun birçok ilinden daha fazla bir nüfusa sahip. Orta bölgemizde 2009'da sınıflar 80 kişilikti. Biz geldikten sonra sınıflar 40'ar kişiye düştü. Altınşehir, Güvercintepe, Şahintepe'de alt yapı çalışmalarını büyük oranda tamamladık. İstanbul'da alt yapıya en çok yatırım yapan belediyeyiz." diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER