ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Haziran 2013 Cumartesi 21:49

KASKİ ile Kayserigaz arasında fatura protokolü


Kayserigaz ile Kayseru Suna ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile şehrin farklı bölgelerinde yer alan akıllı veznelerden artık gaz faturası tahsilâtı da yapılabilecek.

Abonelerin, KASKİ akıllı veznelerinden Kayserigaz’a ait faturalarını da ödeyebilecekleri müjdesini veren KASKİ Genel Müdürü Ender Batukan, “Kayserigaz ve Genel Müdürlüğümüz arasında yeni bir protokol imzaladık. Abonelerimiz daha öncesinde şehrin çeşitli bölgelerinde bulunan 10 adet akıllı vezneden su ve elektrik faturalarını ödeyebiliyordu. İmzaladığımız bu protokol ile akıllı veznelerden gaz faturalarını ödeyebilecekler.” dedi.

20 Temmuz’dan itibaren Kayserigaz’a ait faturaların akıllı veznelerden ödenebileceğini açıklayan Batukan, “Vatandaşlarımız, gaz faturalarını nakit olarak akıllı vezneden kolaylıkla ödeyebilecek. Su, elektrik ve gaz borçlarını tahsil edecek olan bu veznelerimiz 7 gün 24 saat boyunca hizmette olacak.” diye konuştu.

Akıllı vezne sistemi ile teknolojik imkânları kullanarak abonelere ödeme kolaylığı sağlamayı amaçladıklarını belirten Batukan, şu bilgiyi verdi: “Söz konusu veznelerimiz; KASKİ hizmet binası önü, Beyazşehir, İldem, TOKİ, Mimsin, Talas/Anayurt, Erkilet, Hisarcık, Kayseri Park, Hunat bölgelerinde hizmete devam ediyor. Akıllı vezneler sayesinde vatandaşlarımız, su, elektrik ve gaz borçlarını merkeze kadar gelmeden bulundukları bölgedeki vezneden kolayca ödeyebilecekler.” 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER