ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ağustos 2013 Perşembe 12:25

KASİAD iş kadınları komisyonundan KOTO'ya ziyaret

KASİAD iş kadınları komisyonundan KOTOya ziyaret


Kocaeli Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD) İş Kadınları Komisyonu Başkanı Serap Demirer ve yürütme kurul üyeleri, Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı Murat Özdağ'ı ziyaret etti. KOTO'da seçimden sonra oluşan yeni yönetim ile yapılacak işbirliği ve ortak projeler konusunda görüşmelerde bulunuldu.

KOTO'ya yapılan görüşmelere Yadigar Ceyhan, Nurten Çakmak, Begüm Çağın, Aysel Tanka, KASİAD Kadın Komisyonu Koordinatörü Fatma Ataç ve KASİAD Genel Sekreter Yardımcısı Orhan Aydın da katıldı. KASİAD İş Kadınları Komisyonu Başkanı Serap Demirer, KOTO Başkanı Özdağ'a hayırlı olsun dileklerinde bulunduktan sonra, ''Güzel bir seçim dönemi oldu, sizleri bu başarınızdan dolayı takdir ediyor ve tebrik ediyoruz." dedi.

KASİAD kadın komisyonları olarak, 2007 yılından beri faaliyetlerini sürdürdüklerini hatırlatan Demirer, şunları kaydetti: "Son bir yıl daha aktif olarak etkinliklerimize devam ediyoruz. İstihdam oluşturan bu iş kadınlarımıza, eğitimlerle ve Doğu Marmara'daki MARİFED çatısı altındaki diğer derneklerle ortak etkinlikler yaparak gelişmesine katkı sağlıyoruz. Sizlerin KOTO'nun yeni döneminde başarılı olacağınız işaretlerini kısa sürede gördük. Birlikte, bu kentte çok iş yapılabileceğini düşünüyorum.''

KOTO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özdağ ise misafirlerini kurumsal olarak ağırlamaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Özdağ, şunları aktardı: "Seçimler artık geride kaldı, oy veren ya da vermeyen herkesi kucaklıyoruz. Amacımız, birliktelikleri güçlendirmek, KASİAD'ın gönüllü üyelik esasına göre faaliyetlerini sürdürmesine karşın iş dünyasındaki oluşturduğu ticari köprüleri, eğitim faaliyetlerini, yurtiçi ve yurt dışı gezilerde sağladığı başarılarını takip ediyoruz. Ayaklarımız yere sağlam basarsa her işi yapabileceğimizi düşünüyorum. Yeter ki üretelim, yapacağınız bütün işlerde bize düşen desteği vermeye hazırız.'' Özdağ, ayrıca, yeni dönemde STK'larla çok yakın işbirliği içinde olmak istediklerini belirterek, gündemi beraberce değerlendirme zeminleri oluşturacağını ifade etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER