ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Eylül 2014 Pazar 14:51

Kardeşler araçlarında öldürüldü

Kardeşler araçlarında öldürüldü

Elazığ'ın Kovancılar İlçesi'nde, araç içinde alacaklı oldukları kişiyi bekleyen inşaat işçisi kardeşler 29 yaşındaki Yunus Çetintaş ile 23 yaşındaki Ali Çetintaş kurşun yağmuruna tutulup öldürüldü.


Elazığ'ın Kovancılar İlçesi'nde, araç içinde alacaklı oldukları kişiyi bekleyen inşaat işçisi kardeşler 29 yaşındaki Yunus Çetintaş ile 23 yaşındaki Ali Çetintaş kurşun yağmuruna tutulup öldürüldü. Polis, kaçan saldırganları arıyor.

Kovancılar'da inşaatlarda çalışan Yunus Çetintaş ile kardeşi Ali Çetintaş, yaptıkları bir işten kalan alacaklarını almak için dün akşam saatlerinde ilçenin girişinde bir lokantada kimliği öğrenilemeyen bir kişi ile buluşmaya gitti. Çetintaş kardeşler ile görüşen kişi, "Bekleyin paranızı getireyim" dedikten sonra lokantadan ayrılırken, Yunus ve Ali Çetintaş ise araçlarında beklemeye başladı. Bu sırada plakası öğrenilemeyen bir araçtan Çetintaş kardeşlerin bulunduğu araç kurşun yağmurunu tutuldu. İki kardeş aldıkları kurşunlarla olay yerinde hayatlarını kaybederken, polis kaçan kardeşleri arıyor.

Yapılan otopsiden sonra Çetintaş kardeşlerin cenazeleri toprağa verilmek üzere oturdukları Arıcak İlçesi'ne bağlı Yoğunbilek Köyü'ne götürüldü.
 

KAYNAK:
DHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER