ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2013 Çarşamba 12:12

Karaman TSE Ege Bölge Koordinatörü oldu

Karaman TSE Ege Bölge Koordinatörü oldu


Türk Standartları Enstitüsü(TSE) Bursa İl Koordinatörü Mustafa Karaman, TSE’nin Ege Bölge Koordinatörlüğü'nü de yürütmek üzere görevlendirildi.

    TSE Başkanı Hulusi Şentürk’ün görevlendirmesiyle Ege Bölge Koordinatörlüğü’ne vekalet edecek Karaman, Bursa, Yalova, Bilecik, Çanakkale, Balıkesir, İzmir, Aydın, Muğla, Manisa ve Denizli illerinde TSE’nin faaliyetlerini koordine edecek.

    TSE bayrağını öncelikle gönüllere nakış gibi işleyeceklerini vurgulayan Karaman, TSE Başkanı Hulusi Şentürk’ün çizmiş olduğu vizyon doğrultusunda çalışmalarına devam edeceklerini söyledi. Karaman, şunları dile getirdi: “TSE markası sayesinde ürünlerin ve hizmet sektörünün güvenilir bir konuma gelmesi için bölgesel çalışmalar yapacağız. Ülkemizin gelişimine katkı sağlamak için varız. Bu doğrultuda, uluslararası piyasada ülkemizde üretilen ürünlerin pazar paylarını arttırmak ve Türk markalı ürünlerin küresel pazarda ön plana çıkmasını sağlamak, temel hedeflerimizdendir. Böylelikle bilgi alışverişi de gelişecek ve daha kaliteli ürünler tüketiciye sunulmuş olacak.”

    Bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmaları kapsamında, okullardan başlayıp üniversitelere, sanayi kuruluşlarından küçük ve orta ölçekli işletmelere kadar kaliteyi anlatacaklarını belirten Karaman, “Güney Marmara’da olduğu gibi Ege Bölgesi’nde de kurumumuzun kapıları 7×24 saat çalışma esasına göre açık olacak. Sanayicinin, üreticinin, esnafın ve tüketicinin kalite ile ilgili taleplerini değerlendireceğiz. Kaliteyle birlikte verimlilik artacak.” diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER