ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Kasım 2014 Çarşamba 15:24

Kar kütlesiyle tavan çöktü, 20 araç hasar gördü

Kar kütlesiyle tavan çöktü, 20 araç hasar gördü

KaramanOto Galeciler Sitesi'nde 8 bitişik işyerinin önündeki 'sundurma' olarak tabir edilen saç tavan, kar kütlesinin ağırlığının etkisiyle çöktü. Tavanın çökmesiyle park halindeki 20 araç hasar gördü.


Olay, dün saat 23.00 sıralarında Karaman- Konya karayolu üzerinde bulunan Karamanoğlu Mehmet Bey Oto Galericiler Sitesi'nin C Blok'ta meydana geldi. Sitenin güvenlik görevlileri büyük bir gürültü duydu. Gürültünün geldiği C Blok'a ulaşan güvenlik görevlileri 8 bitişik işyerinin önündeki açık alanda bulunan ve sundurma olarak tabir edilen saç tavan kar kütlesinin ağırlığının etkisiyle çöktüğünü fark etti. Tavanın çökmesiyle park halindeki 20 araç hasar gördü. Zarar görmeyen bazı araçlar haber verilip gelen işyeri sahipleri tarafından alandan uzaklaştırıldı. Çöken tavan iş makinası yardımıyla bulunduğu alandan sökülmeye çalışıldı. Karamanoğlu Mehmet Bey Oto Galericileri Sitesi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Beydili, şöyle dedi:


"Öncelikle üzgünüz. Galerimizde hiç beklemediğimiz bir olayı yaşadık. İşyerlerimizdeki arkadaşlarımız bu olayın ardından zarara uğradılar. Tabii bu bir doğal kaza, ama bunun nedenini de araştırıp sorgulayacağız."
 

KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER