ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Kar Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ekim 2013 Pazartesi 12:25

Kapadokya semalarında sürpriz evlilik teklifi


Nevşehir merkeze bağlı Göreme beldesinde Yasin Reçber, birlikte balona bindiği kız arkadaşına başka bir balondan açılan "Benimle Evlenir misin Habibe" yazılı pankartla ile evlilik teklifi yaptı.
Fotoğrafçı Yasin Reçber (30) kız arkadaşı Habibe Gümüş ile (25) balon turuna katılıp, fotoğraf çekmek için Göreme'de balon kalkış alanına geldi.
Genç çiftin bindiği balon yükseldikten sonra karşısındaki başka bir balondan kırmızı kalp resmi üzerine yazılı "Benimle Evlenir misin Habibe" yazılı pankart açıldı.
Gökyüzünde yaklaşık bir saat Kapadokya'nın eşsiz manzarasını seyreden çiftin bulunduğu balon iniş yaptı.
Balondan indikten sonra AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Habibe Gümüş, balondan açılan pankartla aldığı evlenme teklifi karşısında hem çok şaşırdığını hem de büyük bir mutluluk yaşadığını söyledi.
İlk defa balona bindiğini belirten Gümüş, "Heyecanlıydım, çok mutlu oldum. Balonda evlilik teklifi alacağımı hiç tahmin etmedim. Pankarttaki evlilik teklifini görünce 'evet' dedim. Yasin'in sormasını beklemedim bile hemen evet dedim" diye konuştu.
Fotoğrafçı Yasin Reçber ise daha önce nasıl bir evlilik teklifi yapacağını çok düşündüğünü ve balon firması yetkilisi Halis Aydoğan ile görüştükten sonra karar verdiğini belirtti.
Balon firması yetkilileriyle birlikte plan yaptıklarını anlatan Reçber, şöyle devam etti:
"Evlilik teklifi için iki tane pankart yaptırdık. Biri karşımızdaki balonda, diğeri ise yer ekibindeydi. Eğer balonlar yan yana uçamasaydı, yer ekibinin açtığı pankartla evlenme teklifi yapacaktım. Pankart açıldıktan sonra Habibe'nin 'hayır' diyeceğini düşündüm. Balondaki diğer yolcular da çok şaşırdı. Her şey çok güzeldi."
Evlilik teklifine kullandığı balonda şahitlik eden pilot Üzeyir Kardaş ise "Daha önce de yine bir evlilik teklifine şahit olmuştum. Avusturyalı bir müşterimizdi" dedi.

 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER