ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 21:58

Kansere yakalanan polis gözyaşları arasında toprağa verildi

Kansere yakalanan polis gözyaşları arasında toprağa verildi


Kansere yakalanan polis memuru Tamer Kemahlıoğlu hayatını kaybetti. Kemahlıoğlu, memleketi Sivas’ta toprağa verildi.

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Kemahlıoğlu için ilk olarak Sivas Emniyet Müdürlüğü'nde tören düzenlendi. 33 yaşında vefat eden genç polis memurunun ailesi törende gözyaşlarını tutamadı. Saygı duruşunun ardından konuşan Emniyet Müdürü Selçuk Kızılay, Tamer Kemahlıoğlu’nun vefatından dolayı büyük bir üzüntü duyduklarını belirterek, emniyet teşkilatına, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Düzenlenen törene; Vali Zübeyir Kemelek, Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Jandarma Komutanı Ali Taş ile polis memurunun ailesi ve yakınları katıldı. Kemahlıoğlu’nun annesi ve nişanlısını polis memurları teselli etmeye çalıştı. Müftü Yusuf Şahin’in dua etmesinin ardından Kemahlıoğlu’nun naaşı, cenaze namazı için Ulu Cami'ye getirildi. Burada gözü yaşlı baba Coşkun Kemahlıoğlu oğlu için dua etti. Cuma namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Kemahlıoğlu, Yukarı Tekke aile mezarlığında toprağa verildi. Cenaze namazına; milletvekili Ali Turan, il protokolü ve emniyet mensupları ile kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

Tamer Kemahlıoğlu, 2008 yılında Konya Emniyet Müdürlüğü’nde başladığı polis görevini 2011 yılında Şanlıurfa’da sürdürüyordu. Merhum polis memurunun bir süre önce kansere yakalandığı öğrenildi.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER