ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Kasım 2013 Pazar 12:49

'Kanka polisler' öğrencilerle buluştu


Erzincan Emniyet Müdürlüğü'nün 'Kankan Seni Bekliyor' projesi kapsamında düzenlediği şehir merkezindeki etkinliklerin ilki Melikşah İlkokulu'nda yapıldı. Kanka polisler ile bir araya gelen öğrenciler, polis ağabeyleriyle birlikte gönüllerince eğlendi.

Erzincan Emniyet Müdürlüğü Toplum Destek Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen 'Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Destek ve Koruma Programı' kapsamında, 'Kankan Seni Bekliyor' projesi etkinlikleri Melikşah İlkokulu'nda yapıldı. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinliklerde Melikşah İlkokulu öğrencileri doyasıya eğlendi. İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destek Şube Müdürlüğü personeli tarafından okul bahçesine kurulan oyun alanlarında eğlenen öğrencilere, 'polis kankaları' tarafından çeşitli ikramlarda bulunuldu.

'Kankan Seni Bekliyor' projesi kapsamında düzenlenen etkinliklerden dolayı Erzincan Emniyet Müdürlüğü’ne teşekkür eden Melikşah İlkokulu Okul Müdürü Temel Çiçek, projenin öğrencilerin polislerle olan dostluğuna katkı sağlayacağına inandığını belirtti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER