ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Haziran 2013 Çarşamba 16:43

Kalkar okul ziyaretlerine devam ediyor


Acıpayam Kaymakamı Uğur Kalkar, Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, Başkan Yardımcısı Hüseyin Erdem ile birlikte Acıpayam Anaokulu ve Osman Manisalı Ortaokulu'nda incelemelerde bulundu.

        Kaymakamlık ve belediye tarafından ortaklaşa yürütülen proje kapsamında, okulun bahçesinde yapımı tamamlanan kantin ve okul bahçesi düzenleme çalışmalarını inceleyen Kaymakam Kalkar, okul yetkililerinden bilgi aldı. Kalkar ayrıca, 8. sınıfların fen ve teknoloji dersine de girdi. Daha sonra Acıpayam Anaokulu'na geçen Kaymakam Kalkar ve beraberindekiler, burada belediyenin düzenlemiş olduğu çocuk eğlence parkını gezdi.

Başkan Şevkan, "Okullarımızda başlattığımız düzenleme çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Bundan sonra da devam edeceğiz." dedi.

Kaymakam Kalkar ise "Öğrencilerimiz, geleceğimizin teminatıdır. Onların en iyi eğitimi almaları, vatanına, milletine yararlı insanlar olmalarını sağlamak için kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak zorundayız. Okullarımızda karşılaşılan sorunları yerinde görmek ve bu sorunları çözmek için bu ziyaretleri yapıyoruz. Okullarımızda başarıyı daha da artırmak için her kesimden üstün gayret ve özveri bekliyoruz." şeklinde konuştu.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER