ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL7°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Şubat 2013 Salı 18:29

Kafkas Haber Ajansı 3. yaşına girdi

Kafkas Haber Ajansı 3. yaşına girdi


- Kuruculuğunu Bedir Altınok’un yaptığı, Kafkaslar, Doğu Anadolu ve Kars’ın sesini yerelde ve ulusalda duyuran Kafkas Haber Ajansı (KHA) yayın hayatında 3. yılını doldurdu.

        Ajansın kurulduğu ilk günden bugüne yurt genelinde ve Kafkaslar'da halkın sesini duyurmaya çalışan muhabirleri, üçüncü yaşlarını doldurmanın mutluluğunu yaşıyor. Ajans Genel Müdürü Altınok, üçüncü yıllarına uzun zahmetler çekerek geldiklerini, önümüzdeki yıllarda haber ağını genişletmeyi planladıklarını ve bu çerçevede çalışma içerisinde olduklarını söyledi.

        Kafkas Haber Ajansı'nın, genel merkezinin Kars’ta bulunduğunu hatırlatan Altınok, "Bölgenin gururu olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. İlkeli, tarafsız ve objektif yayıncılık anlayışıyla hareket etmekteyiz. Genellikle özel haber üreten ve abonelerine servis eden ajansımız, ulusal içerikli yayınlar da yaparak bölgenin tanıtımına önemli katkı sunmaktadır. Bu bağlamda dünyanın birçok ülkesinden de takip edilmektedir.” dedi.

        Haberciliğin, aslında çok kutsal bir meslek olduğunu da vurgulayan Altınok, “Yurtta ve dünyada yaşanan gelişmeleri insanlarımıza doğru bilgi ile aktarmak kutsallıktır. Yanı sıra bölgemizin sesini daha çok duyurup bölge kalkınmasına da katkı sağlamaya çalışıyoruz. Allah nasip eder ise önümüzdeki yıllar için hedeflerimiz daha büyüktür. Bütün yurtta muhabir ağımızı genişletip, ilerleyen yıllarda büro sayımızı çoğaltmayı hedefliyoruz. Yeni yaşımız Karsımıza, bölgemize, ülkemize hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER