ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Mart 2014 Cumartesi 18:05

Kadınlara dağıtılan çiçekleri erkekler almaya çalıştı


Ağrı'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadınlara dağıtılmak istenen çiçekleri en çok erkekler almaya çalıştı.
Kentte faaliyet gösteren bir firma, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolaysıyla Cumhuriyet Caddesi'nde kadınlara çiçek dağıtmaya başladı.
Caddede kadınlardan çok erkekler çiçek almak isteyince firma yetkilileri zor anlar yaşadı. Firma yetkilileri erkeklere bugünün dünya kadınlar günü olduğunu, bu yüzden sadece kadınlara çiçek vereceklerini belirtmelerine rağmen erkekler ısrarla çiçek alabilmek için uğraştı.
Firma yetkilisi Volkan Malkoç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla böyle bir etkinlik yaptıklarını belirterek, Cumhuriyet Caddesi'nde kadınlara karanfil dağıttıklarını söyledi.
Kadınlardan çok erkeklerin çiçeklerden almak istediğini ifade eden Malkoç, "Bayanlara çiçek vermek istiyoruz fakat en çok erkekler ısrarla çiçek almaya çalışıyor. Bugünün kadınlara özel bir gün olduğunu, babalar gününde de erkeklere dağıtacağımızı söylememize rağmen erkekler yine de çiçeklerden almak istiyor. Bunun bizi biraz zor durumda bırakmasına rağmen yine de elimizden geldiğince bayanlara çiçek vermeye çalıştık" diye konuştu.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER