ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Nisan 2013 Pazartesi 13:44

Kadınlar Birliği üyeleri Kozan'ı gezdi


Türk Kadınlar Birliği Adana ve Seyhan şube yönetiminden oluşan 60 kişilik heyet Kozan ilçesini gezdi.

Kadınlar Atatürk Parkı’nda SODES Kadın Kültür ve Sanat Merkezi yönetimi tarafından düzenlenen kahvaltı programında katılıp, ilçenin tarihi ve kültürel yerlerini gezdi.

Kozan Kadın Kültür Sanat Derneği Başkanı Betül Keleş ev sahipliğinde, Türk Kadınlar Birliği Adana Şube Başkanı Ayşe Birgölge, Seyhan Şube Başkanı Saniye Çelik ile yönetiminden oluşan grup kahvaltılarını yaparak Belediye Başkanı Kazım Özgan’la bir süre sohbet etti.

Kozan’ın tarihi ve kültürel dokusunun çok güzel olduğunu kaydeden Saniye Çelik, “Başkan Kazım Özgan’ın Ankara’da 286 belediye içerisinde birinci olması bizi gururlandırdı. Bizde başkanımızı tebrik etmek için buraya geldik. Adana ve Kozan el ele vererek daha nice güzel hizmetlere imza atacaktır.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Özgan; “İlçemizin tarihi ve kültürel mirasını daha iyi tanımaları için misafirlerimize bir de rehber veriyoruz. Kendilerine ilçemize hoş geldiniz diyor hayırlı geziler diliyorum. Kozan dışında bulunan tüm hemşerilerimizi ilçemize davet ediyoruz.” şeklinde konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER