ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mayıs 2013 Salı 11:09

Kadın hırsızlar güvenlik kamerasında


 Pendik'te müşteri gibi geldikleri bir marketten prezervatif çalan 2 kadın güvenlik kameralarına yakalandı. Kimliği belirsiz kadınların reyonlardaki prezervatifleri alışveriş arabasının içine koydukları çantalarına saklamaları saniye saniye görüntülendi.

Olay geçtiğimiz hafta Velibaba Mahallesi'ndeki bir markette yaşandı. İddialara göre alışveriş yapma bahanesiyle işyerine gelen kadınlar bir süre markette dolaştıktan sonra reyonlardaki prezervatiflere yöneldi. Kadınlardan biri market görevlisini oyalarken diğeri de çantasını ürün arabasının içine bıraktı. Dakikalarca uygun anı kollayan hırsızlardan biri raflardan aldığı prezervatif paketlerini çantasının içine koydu. İstediklerini aldıktan sonra vakit kaybetmeden kasaya gelen kadınlardan biri çantasını omzuna astı. Zanlılar daha sonra sadece bir gazoz parası ödeyerek marketten ayrıldı. Yaklaşık 800 liralık ürün çalan kadınlara bir erkeğin de gözcülük yaptığı iddia edildi.

İlginç hırsızlık kadınların marketten ayrılmasından sonra fark edildi. Reyonlardaki prezervatiflerin tükendiğini gören market sorumlusu güvenlik kameralarını inceleyince durumu anladı. Kaçarak izlerini kaybettiren zanlıların yakalanması için çalışma başlatıldı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER