ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Haziran 2013 Perşembe 21:51

İTSO yönetimi, Vali Lekesiz’i ziyaret etti

İTSO yönetimi, Vali Lekesizi ziyaret etti


İskenderun Ticaret ve Sarayi Odası (İTSO) yönetim kurulu üyeleri Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz’e nezaket ziyaretinde bulundu.

    Geçtiğimiz aylarda yapılan kongrenin ardından İTSO Başkanlığı'na seçilen Levent Hakkı Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerini kabul eden Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz, yeni yönetime başarılar diledi. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette Hatay ve bölge ekonomisi konuları hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulundu.

    Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Vali Lekesiz, İskenderun’da önemli hizmetler yapan eski Başkan Halil Şahin’de İskenderun ve ülke ekonomisine sağladığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

    İskenderun’un Hatay ve ülke ekonomisi için son derece önemli bir konuma sahip olduğunu dile getiren Vali Lekesiz, “Yeni yönetimin İş dünyamız için İskenderun için ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. İskenderun sahip olduğu kaynakları yetiştirdiği imkan zemini ile yaptığı üretim ihracatı ile sahip olduğu limanı ve diğer özellikleri ile ülkemize çok ciddi katkıları olan önemli bir şehir. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası başkanı ve yönetim kurulu meclisi üyelerinin yapabilecekleri çok daha önemli işler olacağına inanıyorum.” şeklinde konuştu.

    İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nın önemli projelerinden biri olan İskenderun Güvercini konusuna da değinen Vali Lekesiz, “İskenderun güvercini şehri sembolize etmesi ve şehrin tanıtımı açısından önemli bir proje ancak İTSO’nun enerjilerinin büyük bölümünü şehrin ekonomisine katkı sağlamak için çaba sarf etmesi gerekir İskenderun Güvercini de şehrin sembolü ve tanıtımı için de önemli. Bu yöndeki çalışmalarınızı takip ediyorum ve atılacak adımlarda yanınızda olduğumu daha önce de ifade etmiştim. İskenderun güvercinini alacağımız günleri de sabırsızlıkla bekliyorum.” diye konuştu.

    İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise yeni yönetim kurulu üyelerini Vali Lekesiz’e tanıttı. İTSO Başkanı Yılmaz, Göerve geldiğimiz günden bu yana İskenderun ekonomisi için yapılabilecek projelerin hayata geçirilmesi için yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çalışmaları sıkı bir şekilde sürdürdüklerini ifade etti.

    Ziyarette İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Muhasip Üye Özcan Aslan, İTSO Başkan vekili Çağrı Belibağlı, İTSO Meclis Başkanı Servet Ugutmen, İTSO yönetim kurulu üyeleri Bülent Seküçoğlu Muhsin Yeter, Okan Belli, Adnan Mursaloğlu, Sanem Akpınar ve Necat Özkaya’ da hazır bulundu. Ziyaret esnasında İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz’e İskenderun Güvercinini sembolize eden bir şilt hediye etti. KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER