ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Eylül 2014 Perşembe 13:12

İtfaiye ekiplerini pes ettiren kedi

İtfaiye ekiplerini pes ettiren kedi

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde otomobilin motor bölümüne giren yavru kedi araç sahibi ve itfaiye ekiplerini yaklaşık 2 saat uğraştırdı.


Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde otomobilin motor bölümüne giren yavru kedi araç sahibi ve itfaiye ekiplerini yaklaşık 2 saat uğraştırdı. İtfaiye ekipleri tüm çabalarına rağmen kediyi çıkaramadı. Ekiplerin çalışmayı bırakmaya karar verdiği anda kedi aracın altından çıkarak gözlerden kayboldu.

Ereğli'ye bağlı Erdemir Caddesi üzerinde park halindeki bir otomobilin motor kısmına kedinin girdiğini fark eden vatandaşlar araç sahibine haber verdi. Otomobilinin yanına gelen Erdal Eren, motor kısmına giren kediyi çıkarmak için çevredeki vatandaşlarla birlikte uğraşmaya başladı. Aracın altına süt ve su koyan Eren ve beraberindekiler kediyi çıkaramayınca itfaiye ekiplerine haber verdi. 'Bir cana mal olacaksa bir yere gitmem' diyen Erdal Eren itfaiye ekiplerinin gelmesi ile birlikte kurtarma çalışmasına yardımcı olmaya çalıştı. Kediyi çıkarmak için çalışma başlatan itfaiye ekipleri yaklaşık 2 saat boyunca kedinin motor bölümünden çıkması için uğraş verdi. Yapılan tüm çabalara rağmen kedi motordan çıkmadı. İtfaiye ekipleri 2 saat uğraşmalarına rağmen kedinin çıkmaması üzerine araç sahibi Erdal Eren ile görüşerek çalışmayı bırakacaklarını söyledi. Tam bu sırada motor bloğuna giren yaramaz kedi motor bloğundan inerek gözlerden kayboldu.KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER