ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Ocak 2014 Pazartesi 16:50

İstanbul'dan Ağrı'ya yardım eli


İstanbul Sancaktepe Belediyesi'nin, "Ağrıma Derman Olsun" kampanyasıyla toplanan gıda, giyecek ve barınma malzemelerini taşıyan 3 tır, Ağrı'ya ulaştı.
Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, yaptığı açıklamada, Sancaktepe Belediyesi Genç Gelecek Merkezi tarafından yürütülen kampanya çerçevesinde Şehit Furkan Gençlik Merkezi'nden yola çıkan yardım malzemelerini taşıyan 3 tırın kente ulaştığını söyledi.
Özel depolara konulan koliler içerisinde öksüz ve yetim kalmış çocuk ve aileler için giysi, buzdolabı, televizyon ile öğrenciler için kitap ve okul öncesi ihtiyaç malzemelerinin bulunduğunu belirten Başak, yardım malzemelerini en kısa sürede ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için koordineli bir şekilde çalışmaları başlattıklarını kaydetti.
Başak, "Son bir yıldır ülkemizde barış süreci yaşanıyor bir huzur ortamı var. Buna katkı sağlamak amacıyla da Doğu ve Batı arasında hiçbir fark olmadığını, hepimizin kardeş olduğunu, Sancaktepe Belediyesi göstermiş oldu. Sancaktepe Belediyesi'ne bu katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER