ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL29°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Eylül 2014 Cumartesi 22:00

Kadıköy'de yarın bu yollar kapatılacak

İstanbulda yarın bu yollara dikkat !

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yarın yapılacak olan “Nike Run” koşusu nedeniyle bazı yollar kademeli olarak trafiğe kapatılacak.


İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yarın yapılacak olan “Nike Run” koşusu nedeniyle bazı yollar kademeli olarak trafiğe kapatılacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “28 Eylül 2014 Pazar günü 17.00 - 20.00 saatleri arasında Kadıköy İlçesi Çetin Emeç Bulvarı üzerinden başlayarak yapılacak olan “Nike Run” koşusu kapsamında saat 17.00’dan itibaren trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergâhlar aşağıda belirtilmiştir. Etkinlik güzergahı: Kadıköy İlçesi Çetin Emeç Bulvarı Defne Sitesi önünden başlayıp Maltepe istikametine, Oramiral Celal Eyicioğlu Sokaktan Bağdat Caddesine çıkılarak Kadıköy istikametinde Profesör Hulusi Behçet Caddesinden Sahil yolu ve sonrasında başlangıç noktasında bitecektir” ifadelerine yer verildi. Trafiğe kapatılacak cadde ve sokaklar ile alternatif yol ve güzergahlar ise şöyle:

“Göztepe ışıklar ile Bostancı ışıklar arası, Bağdat Caddesi, Sahil yolu (Cemil Topuzlu Caddesi), araç trafiğine kapatılacaktır.

Kadıköy istikametinden Göztepe ışıklar istikametine giden akım, minibüs yolu ve D-100 karayolu istikametine, Maltepe’den gelip Kadıköy Bostancı ışıklar istikametine giden akım, Sahil yolu Kartal istimametine, Maltepe’den Bostancı ışıklar istikametine giden akım, Emin Ali Paşa Caddesinden Minibüs yolu ve Sahil yolu Kartal istikametine yönlendirilecektir.”

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER