ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Temmuz 2014 Çarşamba 09:43

İstanbul'da uyuşturucu operasyonları

İstanbulda uyuşturucu operasyonları

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri sabah saatlerinde çeşitli noktalarda operasyon yaptı.


İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube ekipleri, sabah saatlerinde uyuşturucu satıcılarına yönelik helikopter destekli operasyon düzenledi. Eş zamanlı yapılan operasyonda çok sayıda ev ve iş yerine baskın yapıldı.

Şişli Kuştepe Mahallesi ile Hürriyet Mahallesi'nde daha önceden belirlenen ev ve iş yerlerine baskın düzenleyen ekiplere, havadan da helikopter destek verdi. Operasyon sırasında Çevik Kuvvet ve Motosikletli Yunus ekipleri mahalleyi ablukaya alırken, Özel Harekat Timleri bazı adreslerdeki kapıları koçbaşı ile kırarak içeriye girdi. 

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler eş zamanlı olarak İstanbul’da çeşitli noktalarda operasyon yaptı. Şafak baskınıyla evlere operasyon yapan ekiplere Özel Harekat Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerde destek verdi. Şişli’de bulunan Kuştepe Mahallesinde yoğunlaşan operasyona havadan polis helikopterleri de destek verdi.

 

KAYNAK:
Ajanslar
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER