SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Ekim 2014 Perşembe 07:12

İstanbul yağmur'a teslim oldu

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/istanbul-yagmura-teslim-oldu-1480980-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/istanbul-yagmura-teslim-oldu-1480980-622x360.jpg
İstanbul yağmura teslim oldu

İstanbul'da gece saatlerinden itibaren yağmur etkili olmaya başladı.


İstanbul'da gece saatlerinde başlayan ve ara ara yoğunlaşan yağmur etkili oldu. Bazı vatandaşların yağmur sebebiyle saçak altlarına ve otobüs duraklarına sığındığı görüldü.

İstanbul'da gece saatlerinden itibaren yağmur etkili olmaya başladı. Bu sırada Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'nde gezen vatandaşlar yağmur nedeniyle zor anlar yaşadı. Bazı vatandaşlar yağmurdan, yanlarında bulunan şemsiyelerini açarak korundu; bazıları ise ıslanmamak için çevredeki iş yerlerinin tentelerine ve otobüs duraklarına sığındı. Yağış nedeniyle yollarda da kısa sürede su birikintileri oluştu. Yağmur hafif şekilde etkisini sürdürüyor.

KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Yağmur İstanbulluları vurdu

SONRAKİ HABER

Diyarbakır'da bir asker şehit oldu

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.