ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 14:28

İstanbul, Reyhanlı'ya sahip çıktı


 İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, bombalı saldırılarda zarar gören Reyhanlı Belediyesine park, bahçe, yol ve çevre düzenlemeleriyle destek vereceği bildirildi.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevli çevre düzenleme ekibi, ilçede yapılacak çalışmalar için Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi'yi ziyaret etti.
Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, 11 Mayıs tarihinde çok büyük bir acı yaşadıklarını hatırlattı. Yaşanan acıyı en aza indirmek, Reyhanlı halkını daha huzurlu mutlu edebilmek için İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle proje ve çevre düzenlemesi yapacaklarını ifade eden Şanverdi, "İnşallah ilçemizdeki park, bahçe ve çevre düzenleme çalışmalarını İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle kısa sürede tamamlayacağız" dedi.
Şanverdi, 11 Mayıs'ta yaşanan menfur olaylardan sonra ilçeyi daha yaşanılır hale getirmek için destek ve projelerini esirgemeyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a teşekkür etti.
İlçe genelindeki muhtarların görüşlerinin de alındığı ziyarette, yapılacak olan park, bahçe, yol ve çevre düzenleme proje çalışmaları görüşüldü.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER