ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Nisan 2013 Cumartesi 23:06

İstanbul İl Genel Meclisi üyeleri onuruna yemek verdi

İstanbul İl Genel Meclisi üyeleri onuruna yemek verdi


Erzurumlu iş adamı Ahmet Karadayı, davet üzerine Erzurum'a gelen 223 İstanbul İl Genel Meclisi üyesi onuruna Palandöken dağındaki bir otelde akşam yemeği verdi.

İstanbul İl Genel Meclisi üyesi Erzurum'lu işadamı Fuat Kulaçoğlu'nun daveti üzerine önceki gün şehre gelen İstanbul İl Genel Meclisi üyeleri, gezilerinin son gününde tarihi ve kültürel mekanlar gezdi. Konuk il genel meclisi üyeleri daha sonra Palandöken dağına çıkarak kayak yaptı. İş adamı Ahmet Karadayı, akşam da misafir meclis üyelerinin onuruna Dedeman Ski Lodge Otel'de yemek verdi.

Yemeğe ayrıca AK Parti İstanbul milletvekilleri İdris Güllüce, Belma Satır, Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, AK Parti İl Başkanı Murat Kılıç ile çok sayıda davetli katıldı. Karadayı Grup adına konuşan Pusula Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sevda Güneş, İstanbul İl Genel Meclisi üyelerine Erzurum'da görmekten mutluluk duyduğunu ifade etti. Program protokolün teşekkür konuşması yapması ve karşılıklı hediyeleşmelerin ardından sona erdi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER