ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mayıs 2013 Pazartesi 17:56

İslahiye’ye modern sosyal tesis

İslahiyeye modern sosyal tesis


Şehitkamil Belediyesi tarafından İslahiye ilçesine yaptırılan modern sosyal tesisin inşaat çalışmaları tamamlandı. Yakın zamanda hizmete sunulacak olan 3 katlı sosyal tesis içerisinde bay ve bayan taziye evinin yanısıra etüt merkezleri bulunuyor.

Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın ile Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, tesisi inceleyerek son durumu hakkında bilgi aldı. Şehitkamil ilçesinin yanı sıra diğer ilçelere de yardımları sürdürdüklerini belirten Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, İslahiye ilçesine modern bir sosyal tesis kazandırdıklarını ifade etti. Fadıloğlu, “3 katlı olarak planlanan ve 900 metrekare alana yapılan sosyal tesis içerisinde bay ve bayan taziye evi, aynı zamanda etüt merkezleri bulunuyor.” bilgisini verdi.

Sosyal tesisi çok beğendiğini ve gurur duyduğunu dile getiren Kaymakam Aydın, Şehitkamil Belediyesi’nin komşu belediyelere yardımcı olduğunu kaydetti. Aydın, “Belediyecilik artık altyapı, imar, yol değildir. Artık belediyecilik, insanların tüm ihtiyaçlarını karşılayan sosyal bir belediyecilik olmuştur. Ben Gaziantep’te ve Şehitkamil belediyemizde bunu gördüm. Şehitkamil belediyemiz, kendi sorumluluk alanlarının yanı sıra komşu ilçe belediyelere de yardımcı olarak o ilçe halkına da elinden geleni yapıyor. Sosyal tesis ve araç desteğinde bulunuyor. Kendi belediyecilik hizmetlerini ve toplumsal belediyecilik hizmetlerini eksiksiz yerine getiren Şehitkamil belediyemizi kutluyorum.” diye konuştu.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER