ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Nisan 2013 Pazartesi 15:58

İslahiye İHL'nin yolu 36 yıl sonra yapılıyor


Gaziantep'in İslahiye Anadolu İmam-Hatip Lisesi, eğitim öğretime başladığı 36. yılında düzgün bir yola kavuşuyor. Yolun kaldırım çalışmalarını tamamlayan İslahiye Belediyesi, havaların müsait olmasıyla diğer kısımları da yapacak.

İslahiye Anadolu İmam-Hatip Lisesi yönetimi ve Okul Aile Birliği, yol çalışmasından dolayı Belediye Başkanı Malike Uludağ’a ve Başkan Yardımcısı Mehmet Uludağ’a teşekkür belgesi takdim etti. Ziyarette okul müdürü Yakup Doğan ve yardımcısı Adnan Durmuş ile Okul Aile Birliği Başkanı Bilal Erdoğan yer aldı.

Başkan Uludağ, yolu kısa sürede tamamlayarak, öğrencileri gelecek dönemde çamurdan ve tozdan kurtaracaklarını söyledi. Okul Aile Birliği Başkanı Bilal Erdoğan ise “36 yıl önce İmam-Hatibe başladığımızda yol bozuktu. Kışları çamur, yazları ise tozdan yürünemeyecek halde idi. Şimdide bayrağı devralan oğlumun Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni kazanması dolayısıyla yolun bozuk olmasını okul yönetimi ile birlikte Belediye Başkanlığımıza arz ettik ve sonunda yolun yapılmasına karar verildi. Başkanımıza ve başkan yardımcısına çok teşekkür ediyorum.” dedi. Okul müdürü Yakup Doğan da “Kaldırım için Sayın Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah yol da kısa zamanda tamamlanır; öğrenciler ve öğretmenlerimiz ile çevre sakinleri çamurdan ve tozdan kurtulur." ifadesini kullandı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER