ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Mart 2014 Çarşamba 13:02

İşadamı Cem Boyner'e tepki

Rize'de 12 yıldır konfeksiyon mağazası işleten bir iş adamı, Cem Boyner'e tepki gösterdi.


Rize'de 12 yıldır konfeksiyon mağazası işleten İsmail Alim, işadamı Cem Boyner'in yaptığı açıklamalara tepki göstererek, iş yerinde Boyner'e ait firma tarafından ürütildiğini belirttiği elbiselerin bir bölümünü kesti, bir bölümünü yaktı, geriye kalan bölümünü Suriye'de yardıma muhtaç kişilere göndereceğini söyledi.

Alim, sabah mağazasını açtıktan sonra iş yerindeki tabelaları söktü, tabelayı elbiselerle caddeye attı. Burada elbiselerin bir bölümünü kesen bir bölümünü yakan Alim, kalan bölümü de Suriye'de yardıma muhtaç kişilere göndermek için poşetlere doldurdu.

Alim, olay sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, Rize'de 12 yıldır konfeksiyon mağazası bulunduğunu, Cem Boyner'in açıklamalarını tasvip etmediğini belirtti.

Son günlerde yapılan açıklamalardan rahatsızlık duyduğunu ifade eden Alim, "Cem Boyner'i yaptığı açıklamalardan dolayı bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak boykot ediyoruz. Bundan sonra hiçbir ürününü satmayacağız" dedi.
Alim, ürünlerin bir bölümünü kestiğini, yaktığını, tabelayı indirdiğini, kalan ürünleri Suriyeli ihtiyaç sahiplerine göndereceklerini söyledi.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER