ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL4°C
Hafif Kar Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Eylül 2013 Salı 21:26

İNSİAD'dan Kaymakam Akça’ya hoşgeldin ziyareti

İNSİADdan Kaymakam Akçaya hoşgeldin ziyareti


İnegöl Sanayici ve İşadamları Derneği(İNSİAD) yönetim kurulu üyeleri, İnegöl’e yeni atanan Kaymakam Ali Akça’yı makamında ziyaret etti.

Nezaket ziyaretinde konuşan İNSİAD Başkanı Ahmet Akıskalı, İnegöl İşadamları Derneği'nin faaliyetleri hakkında Akça’ya bilgi verdi. Akıskalı, Dernek olarak 280 üyelerinin olduğunu ve bu üyelerinin sadece mobilyacı değil bütün iş kollarında faaliyet gösteren iş adamlarının olduğunu ve üyelerinin de komite olarak çalıştıklarını söyledi.
İNSİAD, 2013 yılında düzenlediği 'Bir Konu Bir Konuk' programında ülkenin hatta Dünya'nın sayılı firmaları arasına girmeyi başaran BOYDAK grubunun patronu Hacı Boydak'ı ağırladığını aktarah Akıskalı, ikinci programa da konuk olan Hedef Alliance Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak gibi iş dünyasının önde gelen isimlerini ağırladıklarını ve bundan sonrada Türkiye'ye yön veren iş adamlarını İnegöl’e davet etmeye devam edecekleri söyledi.

Kaymakam Ali Akça ise İnegöl İşadamları Derneği'nin ziyaretinden dolayı çok memnun olduğunu, İnegöl’de bulunan bir çok dernek ve sivil toplum kuruluşunu kabul ettiğini ve İnegöl’e bir hafta önce gelmesina rağmen yoğun bir tempoda çalıştığı için çabuk alıştığını söyledi. Akça, ilçenin nüfus ve ekonomisinin büyük olmasında ve işsizliğin olmadığı bir yerde çalışmanın büyük zevk vereceğini ve yapılacak işlerde öncelikli olarak insan odaklı olacaklarını söyledi.

Konuşmaların ardından İNSİAD Başkanı Ahmet Akıskalı, ziyaretin anısına Kaymakam Ali Akça'ya çiçek takdim etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER