ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Aralık 2012 Çarşamba 16:36

İlkokulda tanıştılar, 12.12.2012'de evlendiler


Hırvat asıllı Berk Roberto Mrakovğiç ile İzmirli Ayşe Deniz, ilkokul sıralarında başlayan aşklarını, özel olduğuna inandıkları 12.12.2012 tarihinde nikah masasına taşıdı.
    
Bornova Belediyesi Nikah Sarayı'nda, Hırvat asıllı Berk Roberto Mrakovğiç (23) ile Ayşe Deniz'in (23) nikahı, Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır tarafından kıyıldı.
    
Sındır, nikahta yaptığı konuşmada, bir çok çiftin bu özel tarihte dünya evine girmek istediğini ifade ederek, bu tarihin yeni evli çiftlere mutluluk ve şans getirmesini diledi.
    
Gelin Ayşe Deniz, nikahın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, eşiyle ilkokulda tanıştıklarını, arkadaşlıklarının zamanla aşka dönüştüğünü anlatarak, herkesin hatırlaması için böylesi anlamlı bir günde evlenmek istediklerini söyledi.
    
Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü son sınıf öğrencisi olduğunu ve bu özel günü kaçırmamak için mezun olmadan evlenmek istediğini ifade eden Deniz, ''Henüz üniversite öğrencisi olmama rağmen peş peşe aynı rakamların sıralandığı bu tarihte evlenmeyi tercih ettim. Çok mutluyum'' dedi.
    
Damat Berk Roberto Mrakvğiç ise ''aşkına kavuşmanın mutluluğunu yaşadığını'' dile getirerek, bu mutluluğu tarif edecek kelime bulamadığını kaydetti.
    

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER