ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Şubat 2013 Pazartesi 16:04

"İlkadım'dan geleceğin yöneticileri çıksın"


Samsun İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, bugüne kadar İlkadım’da eğitim yuvalarına katkı sağlamaya çalıştıklarını, geleceğin yetişkinleri olacak öğrencilere her zaman destek vereceklerini söyledi.

Başkan Demirtaş, İlkadım’da belediye imkânları doğrultusunda eğitime gereken önemi vermeye çalıştıkların belirterek, "İlçemizde geleceğin yetişkinleri olacak olan öğrencilerimiz, girecekleri tüm sınavlarda başarılı, donanımlı ve özgüvenli olsunlar istiyoruz. Gelecekte memleketimizi yönetecek kadroların içinde bu gençlerimizde yer alması en büyük arzumuzdur. İnşallah bunu birlikte katkı vererek sağlayacağız." dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Başkan Yardımcısı Burhan Taş, İşletme İştirakler Müdürü Yaşar Kutbay, Bilgievi sorumlusu Yusuf Muratoğlu, Muzaffer Barış Yurt İlköğretim Okulu’nda düzenlenen dayanışma kahvaltısında Okul Aile Birliği Yönetimi ve Okul idarecileri ile bir araya gelerek kahvaltı yaptı. Her fırsatta ilçe genelinde okulları ziyaret ederek, okul aile birliği ve okul idarecileri ile bir araya gelen Başkan Demirtaş, Muzaffer Barış Yurt İlköğretim Okulu'nda öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Başkan Demirtaş, "Böyle güzel ortamda bu kahvaltı programını düzenleyen okul aile birliği başkanına, yönetim kurulu üyelerine ve okulumuzda eğitimin daha verimli hale gelmesi adına büyük bir mücadele örneği gösteren değerli okul müdiremiz Selma Şehiraliye teşekkür ediyorum.’’ diye konuştu.

Okul Müdürü Selma Şehirali ise"Birlik ve beraberliğin en güzel örneğinin sergilendiği kahvaltıyı tekrarlamak istiyoruz. Bu anlamda bundan sonraki süreçte de belediyemizden ve başkanımızdan okulumuz adına beklentilerimiz olacaktır. İnanıyoruz ki bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada her zaman Başkanımızın ifade ettiği gibi önceliği eğitime destek olacaktır. Bugüne kadar okulumuzun her türlü sıkıntılarının aşılması konusunda bizlere ve eğitime destek olan İlkadım Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş’a okul aile birliği yönetim kurulu arkadaşlarım ve velilerimiz adına kendisine teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

1-A sınıf öğrencilerinden Fadime Demiroğlu ve Nisa Çelik okullarına verdiği desteklerden ötürü Başkan Demirtaş’a teşekkür etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER