ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Temmuz 2013 Perşembe 14:20

İlkadım'da sıcak yemek servisi

İlkadımda sıcak yemek servisi


İlkadım Belediyesi ve Kimse Yok Mu Derneği Samsun Şubesi işbirliği ile 8 farklı noktada ihtiyaç sahibi vatandaşlara sıcak yemek dağıtılıyor.

Kökçüoğlu Mahalle Muhtarlığı önünde yapılan yemek dağıtımına katılan İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar, vatandaşlara elleriyle servis yaptı. Vatandaşların evlerinden getirdikleri kaplara yemek koyan Başkan Yardımcısı Bayraktar, Kimse Yok Mu Derneği ile birlikte Ramazan ayının her günü İlkadım ilçesi sınırları içerisinde 8 noktada sıcak yemek dağıtımı yaptıklarını söyledi.

Kimse Yok Mu Derneği ile yaptıkları bu anlamlı çalışmayla ihtiyaç sahiplerine evlerinin önünde sıcak iftar yemeği verdiklerini söyleyen Bayraktar, “Ramazan ayı rahmet, bereket ve mağfiret gibi manevi değerleri barındırmasının yanında diğer yandan sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın had safhaya ulaştığı bir bereket ve birlik ayıdır. Kimse Yok Mu Derneği ile birlikte bu yıl dördüncüsünü organize ettiğimiz sıcak yemek dağıtımında vatandaşlarımızın evlerinden getirdikleri kaplarına sıcak yemek koyuyoruz. Yardımlaşmanın doruk noktasına ulaştığı bu mübarek ayda vatandaşın yüzünü güldürmek bizi mutlu ediyor. Ramazan dolayısıyla her akşam 2 farklı mahallemizde vatandaşlarımızla birlikte iftarımızı yapıyoruz.” dedi.

Kökçüoğlu Mahallesi'ndeki sıcak yemek dağıtım programına İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar'ın yanı sıra Kökçüoğlu Mahalle Muhtarı Kemal Kindan ve İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Recep Aslan katıldı.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER