ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Mayıs 2013 Perşembe 21:03

Ilıca termal tesis çalışanlarına protokol ve temsil eğitimi verildi

Ilıca termal tesis çalışanlarına protokol ve temsil eğitimi verildi


Erzurum Aziziye Belediyesi Ilıca Termal Tesisleri'nde görev yapan personel “protokol ağırlama ve temsil” eğitimi verildi.

Atatürk Üniversitesi öğretim üyelerinden Doç. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Aziziye Belediyesi çalışanlarına vizyon, misyon, imaj ve protokol kuralları ile vatandaş memnuniyeti konularında eğitim verdi. Personellerin kişisel bilgi ve becerilerini geliştirmeleri, hizmet kalite ve verimliliği arttırmaları için düzenlenen eğitim programında hizmet kalite ve standardının yükselmesi amaçlandı.

Aziziye Belediye Başkanı Fatih Cengiz, eğitim semineri sonunda düzenlenen sertifika töreninde personden işyerine severek sahip çıkmalarını istedi. İlçeye yapılan hizmetlerde termal tesislerin de katkısının olduğunun altını çizen Başkan Cengiz, “Buradan elde ettiğimiz gelirleri ilçemize hizmete dönüştürmenin katkısı ve çabası içerisindeyiz. Termal tesisler ilçemizin gelişimine katkısı olduğu gibi yetmişe yakın çalışanı ile de ciddi bir istihdam sahası oluşturmaktadır. Buradaki çalışanlarımıza düşen görev, bu tesislere sahip çıkmaları, tesisler sayesinde ekmek yediklerini unutmamaları ve bu doğrultuda gelen müşteriye gerekli ilgi ve alakayı göstermeleridir. Bizim amacımız vatandaşımıza hizmetin en kalitelisini sunmaktır. Tesislerimizi de bu amaç doğrultusunda yönetmek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet etmek zorundayız. Çünkü termal tesisler bizim gözbebeğimiz ve buraya gelen
müşteri de başımızın tacıdır.” dedi.

Vatandaşla kurulan iletişimde hizmet içi eğitim seminerlerinin büyük önem arz ettiğine dikkat çeken Başkan Fatih Cengiz, güler yüzlü hizmetin ana hedef olduğunu kaydetti.
Bir hafta süren seminerin ardından personellere katılım sertifikaları, Başkan Fatih Cengiz tarafından verildi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER