ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2013 Çarşamba 19:02

Ilıca Belediyesi bisiklet yolu yaptı

Ilıca Belediyesi bisiklet yolu yaptı


Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Ilıca Belde Belediyesi, tatile gelen turistlerin rahat şekilde pedal çevirmesi için bin 400 metrekare bisiklet yolu yaptı.

Ilıca Belediyesi, turizm sezonunun başlamasıyla birlikte, beldeyi altyapı ve üstyapı çalışmasını tamamlama aşmasına geldi. Ilıca Belediye Başkanı Fazıl Öz, Kumköy Turizm Merkezi'ne uzanan yoldaki çalışmaları bitirme aşamasına geldiklerini söyledi.

Kumköy Turizm Merkezi'ne uzanan ve devam eden yoldaki çalışmalar kapsamında; kaldırım, refüj düzenlemesi ve bisiklet yolları yaptıklarını belirten Öz, bin 400 metrelik yaptıkları bisiklet yoluyla beldelerinde bisiklet sporunu daha cazip hale getireceklerini kaydetti. Başkan Öz, "Kumköy'e uzanan yoldaki çalışmalarda sona yaklaştık. Kumköy'ün turizm sezonuna hazır girmesi için çaba harcıyoruz. Çevre Yolu Kavşağı'ndan Kumköy'e kadar olan yolumuzdaki çalışmalarımızı bitirmek üzereyiz. Kentsel dönüşümün ardından Kumköy Turizm Merkezimize giden turizm yolunda kaldırım, bisiklet yolu ve refüj düzenlemesi gibi çalışmalarımız sürüyor. Beldemizi, bisiklet sporunda cazip hale getireceğiz." dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER